Jesteś tutaj

Sukcesy łuczników

25.09.2020

12-13 września 2020 r. Jakub Cisowski zawodnik Klubu Sportowego "Sokół" Brzoza wraz z trenerem udali się do Kielc gdzie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Młodzików. W zawodach wystartowało 95 chłopców z całej Polski. Po dwóch dniach zmagań Jakub został 21 zawodnikiem w Polsce strzelając swój życiowy wynik.

W dniach 19-20 września w Policach odbyły się XII Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters. Wśród 40-latków w klasie łuk bloczkowy Sokoły z Brzozy reprezentował Sebastian Zieliński. Pan Sebastian zajął 6 miejsce w swojej kategorii.

23 września Jakub Cisowski udał się do Dobrcza na Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach brali udział reprezentanci Dobrcza, Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni oraz Kołobrzegu. Jakub stanął na wysokości zadania i zajął 3 miejsce będąc najlepszym zawodnikiem z Kujawsko-Pomorskiego.

Serdecznie gratulujemy.

Przed Sokołami wytężony okres startowy.
26-27 września w Finale Pucharu Polski Łuków Bloczkowych i Barebow w Żywcu wystartuje Sebastian Zieliński.
3-4 pażdziernik to start naszych łucznikow w Memoriale Jana Konopczyńskiego w Żołędowo.
10 październik to start w Ogólnopolskim Turnieju o Złoty Liść Jesieni w Kielcach, a dnia następnego start w Poznaniu w Finale Pucharu Wielkopolski na torach Leśnika. W zawodach w Kielcach oraz Poznaniu wystartują najmłodsi adepci w łucznictwie z Brzozy. Sezon zakończymy Mistrzostwami województwa które odbędą się 17 października w Dobrczu gdzie wystartują wszystkie klasy łuków we wszystkich kategoriach wiekowych. O wynikach zawodników z Gminy Nowa Wieś Wielka na pewno poinformujemy.

Źródło: Sebastian Zieliński