Dziś jest piątek, 26 kwietnia 2019     14:12:48
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Województwo kujawsko-pomorskie Powiat Bydgoski Biulentyn Informacji Publicznej

Dane Urzędu

Urząd Gminy Nowa Wieś Wielka
ul. Ogrodowa 2,
86-060 Nowa Wieś Wielka
tel. (52) 320 68 68
fax: (52) 320 68 50
e-mail: kancelaria@nowawieswielka.pl

NIP URZĘDU GMINY: 953-22-15-757

NIP GMINY: 554-28-63-378 

Regon: 000539644

Godziny pracy Urzędu:

poniedziałek: 7:15 - 15:15
wtorek: 7:15 - 16:15
środa: 7:15 - 15:15
czwartek: 7:15 - 15:15
piątek: 7:15 - 14:15


więcej informacji
Jesteś tutaj: Aktualności >

Program wolontariatu PZPN

30 listopada 2018 08:21:00 Program wolontariatu PZPN

Program wolontariatu PZPN

Bydgoszcz to miasto żyjące sportem. Historia imprez rangi mistrzowskiej, które gościło nasze miasto jest bardzo bogata.
 

Kolejne organizacyjne wyzwanie – Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 już w przyszłym roku. Zachęcamy wszystkich, którzy myślą o udziale w Programie Wolontariatu PZPN, żeby złożyli swoją aplikację właśnie do Bydgoszczy.

Bydgoszcz czeka na Wasze zgłoszenia!
W sześciu polskich miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach trwa odliczanie do największej przyszłorocznej imprezy piłkarskiej na świecie – Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które rozpoczną się 23 maja i potrwają do 15 czerwca.
Historycznie Bydgoszcz zajmuje część Kujaw i jest malowniczo położona nad Brdą i Kanałem Bydgoskim.
– Bydgoszcz ma duże doświadczenia w organizacji imprez, również tych o światowym zasięgu - nie popadamy jednak w rutynę - goszczenie każdej międzynarodowej imprezy traktujemy niezmiennie jako duży zaszczyt oraz wyzwanie. W przyszłym roku nasze miasto stanie się areną piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej przyjąć zawodników i kibiców z całego świata – mówi prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski. – Korzystając z okazji, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do udziału w programie wolontariatu i przygotowaniu imprezy tak prestiżowej rangi. Wasza pomoc jest naszą siłą, a wsparcie każdego z Was jest bezcenne – dodaje prezydent.

Niesienie bezinteresownej pomocy to idea bardzo dobrze znana mieszkańcom Bydgoszczy. W mieście funkcjonuje Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, gdzie organizowane są warsztaty i szkolenia dla wolontariuszy oraz dla organizatorów wolontariatu. Od wielu lat organizowane są w mieście konkursy, w których nagradzani są najlepsi wolontariusze. Prężnie działa również Siła Wolontariuszy Miejskich oraz wolontariat sportowy, który jest nieoceniony przy licznych imprezach, takich jak biegi uliczne, biegi z przeszkodami, czy zawody pływackie. Kilkadziesiąt klubów wolontariusza działa także przy szkołach od klas podstawowych po uczelnie wyższe.

Elektroniczna rekrutacja wolontariuszy na Mistrzostwa Świata jest otwarta i potrwa do 31 grudnia włącznie. Po niej nastąpi proces rozmów kwalifikacyjnych, który zakończy się w lutym ogłoszeniem wyników rekrutacji. Następnie zakwalifikowani wolontariusze przejdą do etapu szkoleń i treningów, które pozwolą im w pełnej gotowości przystąpić do działań turniejowych.

Aby zgłosić chęć udziału w turnieju, wystarczy założyć konto na dedykowanej wolontariatowi platformie internetowej dostępnej pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat. Po wstępnej rejestracji należy uzupełnić profil niezbędnymi danymi osobowymi, określić stopień znajomości języków obcych, wgrać swoje zdjęcie, zaznaczyć stosowne zgody i gotowe – można już aplikować do udziału w Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019. Po kliknięciu przycisku rekrutacji dla Bydgoszczy zobaczycie podstronę ze szczegółowymi informacjami, terminami oraz stanowiskami, na które można kandydować.
 

Źródło: Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz

 

Wróć

Galeria

Filmy

Musisz zainstalowa Flash Player'a oraz włączyć obsługę JavaScript.
Szlak pieszy im. bł. Czesława Jóźwiaka
Szlak pieszy im. bł. Czesława Jóźwiaka
Dla Biało-Czerwonej.