Dziś jest sobota, 23 czerwca 2018     10:28:21
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Województwo kujawsko-pomorskie Powiat Bydgoski Biulentyn Informacji Publicznej

Dane Urzędu

Urząd Gminy Nowa Wieś Wielka
ul. Ogrodowa 2,
86-060 Nowa Wieś Wielka
tel. (52) 320 68 68
fax: (52) 320 68 50
e-mail: kancelaria(at)nowawieswielka.pl

NIP: 953-22-15-757
Regon: 000539644

Godziny pracy Urzędu:

poniedziałek: 7:15 - 15:15
wtorek: 7:15 - 16:15
środa: 7:15 - 15:15
czwartek: 7:15 - 15:15
piątek: 7:15 - 14:15


więcej informacji
Jesteś tutaj: Aktualności >

Europejska Rywalizacja Miast ECC 2017.

12 maja 2017 11:19:00 Europejska Rywalizacja Miast ECC 2017.

Europejska Rywalizacja Miast ECC 2017.

Dwa ważne wydarzenia sportowe. Pierwsze z nich to EUROPEJSKA RYWALIZACJA ROWEROWA
- EUROPEAN CYCLING CHALLENGE 2017 – wydarzenie organizowane przez Włochów, w którym zgłoszone drużyny z Polski i Europy przez cały maj konkurują ze sobą na liczbę przejechanych kilometrów na rowerze.

Kilometry zlicza specjalna aplikacja NAVIKI na telefon komórkowy. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto tylko jeździ rowerem. W tym roku startujemy jako drużyna METROPOLIA BYDGOSZCZ co oznacza, że kilometry będą zliczane na terenie całego obszaru naszego stowarzyszenia i że wspólnie walczymy o jak najlepszy wynik w europejskiej klasyfikacji. Jest to też doskonała okazja do integracji oraz promocji naszego stowarzyszenia nie tylko w Polsce, ale i na arenie europejskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele nagród i atrakcji.

Przede wszystkim chcemy zachęcić młodzież do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy rywalizację dla szkół w 3 kategoriach - szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Szkoła, która zdobędzie w maju najwięcej przejechanych kilometrów otrzyma w nagrodę stojak rowerowy, a 3 osoby, które dla zwycięskiej szkoły nakręcą najwięcej kilometrów otrzymają zestawy upominków.

Dodatkowo gmina, która nakręci w maju najwięcej kilometrów zdobędzie puchar oraz tytuł NAJBARDZIEJ ROWEROWEJ GMINY METROPOLII BYDGOSZCZ – ECC 2017 (ze względu na ilość mieszkańców Bydgoszcz nie bierze udziału w rywalizacji gmin).

Aby włączyć się do wspólnej zabawy wystarczy wejść na stronę www.BydgoszczNaRowery.pl, ściągnąć aplikację NAVIKI, zarejestrować się, dołączyć do drużyny METROPOLIA BYDGOSZCZ (ang. BYDGOSZCZ MET. AREA), a następnie  wybrać grupę (gminę, szkołę – będą wprowadzone do systemu NAVIKI do 28 kwietnia) dla której chcemy jeździć. Następnie korzystając w maju z roweru wystarczy pamiętać o włączeniu aplikacji.

Na najaktywniejszych rowerzystów czekają dodatkowo cenne nagrody. Zapraszamy też na wspólne, organizowane przejazdy rekreacyjne.

Wszelkie szczegóły, rankingi, dodatkowe linki znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie www.BydgoszczNaRowery.pl .

Drugim ważnym dla regionu sportowym wydarzeniem są Młodzieżowe Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, których Bydgoszcz jest współgospodarzem. W Bydgoszczy, w czerwcu zagrają reprezentacje Portugalii, Hiszpanii, Serbii i Macedonii.





 

Wróć

Galeria

Filmy

Musisz zainstalowa Flash Player'a oraz włączyć obsługę JavaScript.
Dla Biało-Czerwonej.
Dla Biało-Czerwonej.
Życzenia Świąteczno-Noworoczne.